Warning: include(_gora.php): failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/kamishi/domains/pikom.com.pl/public_html/rekomendacje.php on line 39 Warning: include(_gora.php): failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/kamishi/domains/pikom.com.pl/public_html/rekomendacje.php on line 39 Warning: include(): Failed opening '_gora.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/share/pear') in /usr/home/kamishi/domains/pikom.com.pl/public_html/rekomendacje.php on line 39
 
Warning: include(_slajdy2.php): failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/kamishi/domains/pikom.com.pl/public_html/rekomendacje.php on line 49 Warning: include(_slajdy2.php): failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/kamishi/domains/pikom.com.pl/public_html/rekomendacje.php on line 49 Warning: include(): Failed opening '_slajdy2.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/share/pear') in /usr/home/kamishi/domains/pikom.com.pl/public_html/rekomendacje.php on line 49

Rekomendacje klientów

Referencja Scholz

Referencja Liceum Siemianowice Śląskie

Referencja Pollena

Referencja Strój

Jak zostało napisane na stronie głównej, współpraca z firmą Pikom pozostawia dobre wspomnienia. Dokładny rywal w rozsądnej cenie. Przeprowadzony remont mieszkania pozytywnie mnie zaskoczył. Firmę Pikom będę polecała znajomym, a za pośrednictwem strony internetowej chcę zarekomendować wszystkim osobom poszukującym rzetelnych i uczciwych fachowców z tej branży.
ANNA z Dąbrowy Górniczej.

Jestem zadowolony z usług firmy. Polecam wszystkim.
Leszek z Dąbrowy Górniczej.

Miałam okazję przekonać się o zaletach firmy Pikom, remont przeprowadzony znakomicie.
Justyna z Sosnowca.

Korzystałem z usługi tej firmy nie znając żadnej opinii (wybrałem z gazetki u siebie, pismo SM LOKATOR). Nie zawiodłem się. Firma wykazała się solidnością, dokładnością, błyskawicznie wykonała kompleksowy remont kuchni. Z czystym sumieniem polecam tą firmę i serdecznie pozdrawiam.
Adam z Dąbrowy Górniczej.

Firma bardzo dobrze znająca się na pracach remontowych, solidna i dokładna. Udana współpraca i pełen profesjonalizm. Gorąco polecam!!!
Anka z Dąbrowy Górniczej

Polecam wszystkim usługi firmy Pikom, remont przeprowadzony szybko, sprawnie a co najważniejsze solidnie i dokładnie. To uczciwi fachowcy, którzy świetnie potrafią doradzić.
Ela z Dąbrowy Górniczej

Jestem zadowolona z waszej firmy za staranne i terminowe wykonanie waszej aranżacji wnętrz!Jest super!:)
Karolina z Sosnowca

Skorzystałem z Państwa usług znalezionych w Gazecie "U Siebie". Firma wykazała się solidnością i fachowością. Rzetelnie i uczciwie wykonali zlecenie remontu przedpokoju wraz z zabudowaniem szaf a przede wszystkim bardzo dobrze i szybko. Bardzo polecam firmę PIKOM ponieważ potrafią fachowo doradzić i słyną z pełnego profesjonalizmu.
Pozdrawiamy. Dorota i Józef z Dąbrowy Górniczej.

Powierzając remont całego mieszkania firmie "PIKOM" jestem bardzo zadowolona z ich projektu i wykonania prac budowlanych.Precyzyjne wykonanie i efekt końcowy przeszły moje oczekiwania.Prace zostały wykonane bardzo solidnie i terminowo. Z pełnym przekonaniem polecam Wszystkim usługi remontowo budowlane firmy "PIKOM".
Beata z Będzina

Solidnie, dokładnie i rzetelnie. Fachowa pomoc i zainteresowanie w czasie trwania remontu. Wybór firmy Pikom był bardzo dobrą decyzją.
Małgorzata

Remont wykonany solidnie, terminowo, fachowa pomoc przy doborze materiałów i zaaranżowaniu wnętrz. Prace od A do Z w moim mieszkaniu )gdyż było w stanie surowym 2-poziomowe) trwały miesiąc łącznie z projektem, budową, montażem schodów. Jestem bardzo zadowolona. Polecam. Panowie sympatyczni i z humorem.
Ola z Sosnowca

Rekomenduje Firmę Pikom jako godną zaufania za zrealizowanie remontu łazienki terminowo i zgodnie z ustaleniami.
Grzegorz G.

Prace dotyczyły łazienki. Remont został wykonany solidnie, fachowa pomoc przy doborze materiałów. Efekt według oczekiwań. Panowie rzetelni, uczciwi, a do tego sympatyczni i z humorem. Polecamy!
Sylwia i Mariusz z Będzina

Firma bardzo rzetelna i solidna. Remont pokoju i przedpokoju został wykonany w terminie i bez  żadnych zastrzeżeń. Firma godna polecenia.
Agnieszka i Michał z Sosnowca

Nie istnieje chyba gorsze pomieszczenie do odnowienia niż łazienka: baliśmy się z mężem tego remontu jak ognia, zwłaszcza że nie mieliśmy pojęcia czego się spodziewać; była to pierwsza poważna budowlana ingerencja w nasze mieszkanie od 15 lat. Współpraca zaczęła się błyskawicznie, od pierwszego telefonu do wejścia Ekipy minął raptem tydzień. Pod okiem Pana Krzysztofa pracownicy rozwiązywali na miejscu każdy napotkany problem proponując zawsze kilka rozwiązań do wyboru, dzielnie znosili ciągłe wchodzenie na czwarte piętro w bloku bez windy, poradzili sobie z toną gruzu, maleńkimi kafelkami i nierówną mozaiką. Terminowo wykonali zleconą pracę, tworząc łazienkę naszych marzeń dosłownie od podstaw. Remont, który nasz przerażał zamienił się w bardzo miłą współpracę, zaowocował nowymi znajomościami i naprawdę bajkowym efektem. Serdecznie polecamy firmę PIKOM wszystkim którzy boją się remontów!:)
Marta i Konrad z Będzina

Firma PIKOM pracowała u mnie w lutym tego roku. Wykonano remont łazienki i kuchni. Ogólnie Jestem zadowolona z remontu. Pracownicy punktualni i dość solidni z dużą inwencją twórczą (szczególnie pan Piotr) szef pan Krzysztof bardzo skrupulatny i dokładny codziennie spędzał po kilka godzin przy remoncie nie tylko pilnując swoich pracowników, lecz również pracował razem z nimi. Firma ma przystępne ceny. Firmę PIKOM polecam w szczególności osobom które nie mają wizji swojego remontu, potrafią znakomicie doradzić i wykonują prace w terminie.
Mariola

Prace firmy pana Krzysztofa polegały na wykonaniu gładzi gipsowych. Praca wykonana szybko, bardzo solidnie i tanio. Termin realizacji i koszty były zgodne z tym co uzgodniliśmy w trakcie wyceny. Firma jest elastyczna jeśli chodzi o godziny wykonania jak i zmianę zakresu prac. Dobry kontakt z wykonawcą. Nie ma się do czego przyczepić. Polecam.
Tadeusz

Firma PIKOM przeprowadzała u nas remont generalny całego mieszkania 64m2. W mieszkaniu robili dosłownie wszystko - gładzie, podwieszane sufity, powiększanie futryn, instalacje elektryczną, instalacje wodno-kanalizacyjną, panele, kafelki. Uwinęli się w naprawdę ekspresowym tempie bo całość zajęła dosłownie 40 dni. Dzielnie radzili sobie z urokami 9 piętra w bloku, humorami sąsiadów i z przerzucaniem gratów z jednego pomieszczenia do drugiego. Nie tylko świetnie uporali się z pracami typowo remontowymi, ale i po remoncie odebraliśmy czyste, posprzątane mieszkanie w którym można było od razu zamieszkać - zamontowali nam cały sprzęt i meble w łazience, karnisze w całym mieszkaniu oraz podłączyli wodę i gaz do odpowiednich urządzeń. Szczególne podziękowania dla Pana Piotrka, który spędził długie godziny w naszym mieszkaniu i miał ogromny wkład we wszystkim co się tutaj działo i tym jak teraz świetnie wygląda nasze mieszkanie. Wykonał wspaniałą robotę, w każdym kącie mieszkania widać jego wkład. Wraz z Panem Krzyśkiem, doskonale umieli nam doradzić oraz przejmowali inicjatywę tam gdzie to było konieczne. Chcielibyśmy serdecznie polecić wszystkim firmę PIKOM. Jest to naprawdę niedroga i solidna firma.
Michał i Dominika z Sosnowca

Warning: include(_prawa.php): failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/kamishi/domains/pikom.com.pl/public_html/rekomendacje.php on line 122 Warning: include(_prawa.php): failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/kamishi/domains/pikom.com.pl/public_html/rekomendacje.php on line 122 Warning: include(): Failed opening '_prawa.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/share/pear') in /usr/home/kamishi/domains/pikom.com.pl/public_html/rekomendacje.php on line 122

Projekt strony: Marcin KAMYK Kamiński
PIKOM - usługi remontowe. Wykończenia wnętrz. Remonty Śląsk. Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Katowice, Będzin, Bytom, Czeladź, Chorzów, Tychy. stat4u
Zadzwoń do nas i ustal dogodny dla Ciebie termin.

Stronę naszej firmy odwiedziło: 318338 osób.